Jako firma dzięki posiadaniu parku maszynowego jesteśmy w stanie wykonać wszelkiego rodzaju konstrukcje metalowe.

SPAWANIE MIG/MAG, TIG

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług spawalniczych zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm z różnych gałęzi przemysłu.

Świadczymy usługi spawania metodą MIG/MAG której zaletą jest wysoka wydajność i jakość spoin oraz uniwersalność gdyż za pomocą tej metody można spawać różnorodne materiały jak żeliwo, aluminium, stal kwasoodporna i inne oraz metodą TIG która jest podstawowym procesem  wytwarzania wszelkich konstrukcji zwłaszcza ze stali wysokostopowych, stali specjalnych, stopów niklu, aluminium, magnezu, tytanu i innych metali reaktywnych i żaroodpornych oraz stopów, w szerokim zakresie grubości również bardzo cienkich.

W zakresie spawalnictwa oferujemy między innymi:

  •  wykonanie wszelkich konstrukcji metalowych wg projektu klienta lub naszego
  •  bramy skrzydłowe i przesuwna, poręcze, balustrady, ogrodzenia, kraty i inne

CIĘCIE STALI METODĄ LASEROWĄ CNC

Nasza firma wykonuje również usługę cięcia blach za pomocą techniki laserowej, której zaletą jest wysoka jakość obróbki, duża prędkość cięcia oraz możliwość wycięcia rozmaitych kształtów. Możemy wycinać elementy ze:  stali nierdzewnych i kwasoodpornych, stali konstrukcyjnych oraz aluminium.

CIĘCIE STALI STRUMIENIEM WODY

Cięcie za pomocą strumienia wody umożliwia wycinanie skomplikowanych kształtów w różnych materiałach np: , metale, tworzywa sztuczne, ceramika, kamień, folia i wielu innych. Metoda sprawdza się w przypadku gdy pozostałe rodzaje obróbki jak  cięcie za pomocą plazmy czy lasera nie są wystarczające. Metoda ta pozwala na uzyskanie jak  najwyższej precyzji cięcia, nie zmieniając struktury i właściwości materiału.